CZASOPISMA

 

 

Czasopisma ukazują się nie tylko w wersji papierowej. Są też takie, które maja strony internetowe. Można na nich przeczytać wybrane artykuły, ale też znaleźć porcję mądrej rozrywki. Zachęcam do lektury i zabawy !

Aby przejść na stronę czasopisma kliknij na obrazek.

 


 

świerszczyk
Świerszczyk

Obchodzące w tym roku 70-te urodziny najstarsze w Europie czasopismo dla dzieci. Dwutygodnik znany rodzicom i dziadkom nadal uczy i bawi najmłodszych. Świerszczyk – Bajetan Hops zaprasza także na stronę internetową oraz do aktywności na portalu społecznościowym Facebook. „Świerszczyk” ma tam oficjalną stronę, a Bajetan założył tam swój profil i z każdym dniem powiększa grono znajomych ! Ze strony przejść można do  Magazynu dla rodziców  pełnego porad i wskazówek dotyczących pociech.

 

.

 


kumpel

Kumpel

Mądra rozrywka i wzmocnienie edukacji szkolnej dzieci w wieku 6-10 lat. Porusza tematykę aktualną i bliską czytelnikowi (dom, rodzeństwo, szkoła, rówieśnicy). Każdy numer zawiera przykładowy test trzecioklasisty z odpowiedziami, gry, komiksy, bajki, łamigłówki, plakat i sporo atrakcyjnych treści.

 .

.


victor junior

Victor Junior

Dwutygodnik dla uczniów klas IV – VI, w którym znajdziecie reportaże, artykuły i porady w sprawach nurtujących nastolatków, materiały przydatne w szkole (np. omówienia lektur, przykładowe sprawdziany, podpowiedzi) i konkursy o różnej tematyce